Datum : 9 april 2025 Einddatum : 11 april 2025 Meer informatie

Het NVvP Voorjaarscongres is in vele opzichten een hoogtepunt binnen de wetenschappelijke vereniging. Meer dan 2.500 psychiaters komen jaarlijks naar Maastricht om een wetenschappelijk programma bij te wonen, waar in 3 dagen de ‘hot topics’ binnen de psychiatrie worden besproken. Naast een plenair programma waar zowel internationale als nationale sprekers en boegbeelden binnen de psychiatrie een podium krijgen, is er ook ruimte voor ervaringsdeskundigheid en debatten waarbij maatschappelijke thema’s worden besproken die van invloed zijn op mentale gezondheid. Tijdens het parallelprogramma is er een ruim aanbod wat bestaat uit diverse symposia, wervelende discussies en praktische workshops. Daarnaast is de grote expositie waaraan meer dan 50 GGZ-instellingen, boekenhandels en bedrijven met zorginnovaties deelnemen een belangrijk onderdeel, én het hart van het congres.

Koop jouw parkeerkaart online!

Geen zin om onnodig lang te wachten bij een betaalautomaat voor of na het event? Koop dan vooraf online je uitrijkaart via onze ParkWebshop.

Kom langs bij onze in house Bar Bistro SAAM!

Geniet van een lunch of coffee to go bij Bar Bistro SAAM, in het complex van MECC Maastricht. Reserveer eenvoudig online jouw tafeltje. Bar Bistro SAAM is geopend op weekdagen van 10:00-19:00 uur.

Terug naar overzicht