Contact en Route

MECC Maastricht

Adres: Forum 100, 6229 GV Maastricht
Telefoon: +31 (0)43 38 38 383
Email: info [ @ ] mecc.nl

 

Plattegrond

pdf MECC Maastricht en omgeving

 

Navigatie en Route

Gebruik Google Maps voor de meest actuele route
Latitude:
50.837725 | Longitude: 5.713192

 

Sociale media kanalen

Gebruik het formulier om contact op te nemen met MECC Maastricht.

Contactformulier FAQ

Invalid Input
Dit mailadres is niet juist, probeer het nogmaals.
Invalid Input
Invalid Input
Anti-spam
Verkeerd anti-spam woord.

Management Team

Rob van de Wiel

Rob van de Wiel

Managing Director
MECC Maastricht

Email: op vezoek / on request
Telefoon: +31(0)43 38 38 376
Frank Mimpen

Frank Mimpen

Commercial Director

Email: f.mimpen@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 356
Erik van den Brink

Erik van den Brink

Manager Finance en Control

Email: e.vd.brink@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 370
Lars Wolfs

Lars Wolfs

Manager
Building & Facilities

Email: l.wolfs@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 346
Sven Wiertz

Sven Wiertz

Manager Event Services

Email: s.wiertz@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 329
Erik Panis

Erik Panis

Business Unit Manager
Exhibitions

Email: e.panis@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 314
Petra van Leeuwen

Petra van Leeuwen

Manager HRM

Email: p.v.leeuwen@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 318

Marketing & Communications

Manager: Frank Mimpen

Eefje Perey

Eefje Perey

Marketing & Communication Manager

Email: e.perey@mecc.nl
Telefoon: +31(0)6 25 00 17 68
Daniëlle Bronckers

Daniëlle Bronckers

Marketing & Communication Manager

Email: d.bronckers@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 341
Peter Bardoul

Peter Bardoul

Marketing & Communication Manager

Email: p.bardoul@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 309
Melvin Lardenoye

Melvin Lardenoye

E-Commerce Manager

Email: m.lardenoye@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 307

Venue (Verhuur)

Manager: Frank Mimpen

Jordy Rijksen

Jordy Rijksen

Manager Business Development
Medical Conventions

Email: j.rijksen@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 310
Michel Neijmann

Michel Neijmann

Business Development Manager Medical Conventions

Email: m.neijmann@mecc.nl
Telefoon: +31 (0)6 22 39 03 82
Danny Hulscher

Danny Hulscher

Business Development Manager
Events

Email: d.hulscher@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 351
Oana Cipca

Oana Cipca

Business Development Manager Exhibitions

Email: o.cipca@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 357
Dré Hendriks

Dré Hendriks

Business Development Manager
Non-Medical Conventions

Email: d.hendriks@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 350

Exhibitions (Eigen Beurzen)

Manager: Frank Mimpen

Erik Panis

Erik Panis

Business Unit Manager
Automotive

Email: e.panis@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 314
Raymond Mingels

Raymond Mingels

Product Manager
Automotive

Email: r.mingels@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 333
Erik Stroink

Erik Stroink

Product Manager
Horecabeurzen

Email: e.stroink@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 339
Luc van Lijf

Luc van Lijf

Sales Manager
Horecabeurzen

Email: l.v.lijf@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 317
Ruud Bogaert

Ruud Bogaert

Sales Manager
Horecabeurzen

Email: r.bogaert@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 322
John Heuts

John Heuts

Business Development Manager
New Business

Email: j.heuts@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 306

Event Services

Manager: Sven Wiertz

Organiser Services

Alexandra Tonnaer

Alexandra Tonnaer

Manager
Organiser Services

Email: a.tonnaer@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 347
Ivo Vullings

Ivo Vullings

Project Manager

Email: i.vullings@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 340
Niki Vaassen

Niki Vaassen

Project Manager

Email: n.vaassen@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 313
Maxime Magermans

Maxime Magermans

Project Manager

Email: m.magermans@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 379
Fieke Kersten

Fieke Kersten

Project Manager

Email: f.kersten@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 335
Patrick Ummels

Patrick Ummels

Catering Manager

Email: p.f.ummels@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 348
Roger Winants

Roger Winants

Manager Operations

Email: r.winants@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 387

Renee Prevoo

Renee Prevoo

Technical Drawer

Email: r.prevoo@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 898

Exhibitor Services

Esther Lemmens

Esther Lemmens

Manager
Hotel & Exhibitor Services

Email: e.lemmens@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 312
Sheila Steenbakkers

Sheila Steenbakkers

Reservations Officer

Email: es@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 308

Hotel Services

Esther Lemmens

Esther Lemmens

Manager
Hotel & Exhibitor Services

Email: e.lemmens@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 312
Joyce Oubaha Lemmens

Joyce Oubaha Lemmens

Reservations Officer

Email: mhs@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 361
Dennie Janssen

Dennie Janssen

Reservations Officer

Email: mhs@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 361

Duty Management

Paul Schelling

Paul Schelling

Manager Duty Management

Email: p.schelling@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 384
Joop Groen

Joop Groen

Duty Manager

Email: p.schelling@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 390
Manuel Romero

Manuel Romero

Duty Manager

Email: m.romero@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 390

Hoeman Pahlavan Bagheri

Hoeman Pahlavan Bagheri

Duty Manager

Email: h.pahlavan-bagheri@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 390

Building & Facilities

Manager: Lars Wolfs

Sandy ter Elllen

Sandy ter Elllen

Coordinator Facilities

Email: s.t.ellen@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 316
Jan Goossens

Jan Goossens

Coordinator Building & System Management

Email: j.goossens@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 385
Bart  Bremen

Bart Bremen

Coordinator Building & System Management

Email: b.bremen@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 382
Maarten Goossens

Maarten Goossens

Facilities

E-mail: m.goossens@mecc.nl Telefoon: +31(0)43-38 38 326

Operations

Frans Borremans

Frans Borremans

Operations

Email: f.borremans@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 380
Aron Corten

Aron Corten

Operations

Email: a.corten@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 380
Guido Zeegers

Guido Zeegers

Operations

Email: g.zeegers@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 327

Finance & Control / Commercial Back Office

Manager: Erik van den Brink

Louis Koppens

Louis Koppens

Supervisor Finance & Control

Email: l.koppens@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 368
Ronald Haesen

Ronald Haesen

Debt Control

Email: r.haesen@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 367
Inge Veulemans

Inge Veulemans

Credit Control

Email: i.veulemans@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 421
Conny Linders

Conny Linders

Functional Application Manager

Email: c.linders@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 336
Linda Jansen

Linda Jansen

Planner

Email: l.jansen@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 342
José Freichmann

José Freichmann

Employee Commercial Back Office

Email: j.freichmann@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 345
Stephan Kirkels

Stephan Kirkels

Cashmanagement

Email: s.kirkels@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 399

Secretary

Beatrice Dingemans

Beatrice Dingemans

Secretary Managing Director

Email: b.dingemans@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 377
Sylvia de Waal

Sylvia de Waal

Management Assistant

Email: s.d.waal@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 355
Shirley Merk

Shirley Merk

Junior Management Assistant

Email: s.merk@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 417

Reception

Gea Abbing

Gea Abbing

Reception

Email: g.abbing@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 383
Angele Bogaert

Angele Bogaert

Reception

Email: a.bogaert@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 383
Joyce Vastbinder

Joyce Vastbinder

Reception

Email: j.vastbinder@mecc.nl
Telefoon: +31(0)43 38 38 383

BOVEN